Áčko odehrálo první přátelské utkání

PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ ⚽

🆚 JISKRA VIŠŇOVÁ – FK Krásná Studánka 

✔️ 5:0 (2:0)

⚽ Góly: 2x Šolta M., Soukup P., Hroch T., Michálek O. 

První zápas v roce 2020 jsme výsledkově úspěšně zvládli, ale o to v přípravě zase tolik nejde. Zápasu na umělé trávě ve Frýdlantu se zúčastnilo kvůli pracovním povinnostem nebo vinou zranění pouze 12 hráčů, kteří střídali hokejově. 

První gól se stal zároveň premiérovým zásahem v A mužstvu pro MARKA ŠOLTU, který si našel odražený míč po střele Ondry Michálka a pohodlně dorazil míč do brány. A aby toho nebylo málo, přidal během chvíle i svoji druhou branku. Tentokrát si MAREK ŠOLTA našel na zadní tyči centr od Honzy Bareše a hlavou zvyšoval již na 2:0.

Druhý poločas jsme přidávali opět branky my. Na 3:0 zvyšoval z rohu PETR SOUKUP, který si našel míč na přední tyči po centru z kopačky Marka Žežulky. Čtvrtý gól padl po úniku dva na jednoho, který naši hráči vyřešili perfektně. Ondra Michálek v roli nahrávajícího a TOMÁŠ HROCH v roli střelce gólu na 4:0. Tečku za zápasem udělal ještě nakonec ONDRA MICHÁLEK, který zužitkoval přihrávku Milana Plesara a skóre se tak zastavilo na čísle 5:0. Důležité kromě efektivity je i to, že naše obrana s Lukášem Vykoukalem vstoupila do nového roku s nulou.👏

Bohatší program čeká naše hráče již tento čtvrtek, protože odjíždějí na čtyřdenní soustředění do jejich oblíbeného areálu – v Českém Dubu. Hlavní prioritou bude pro trenéra Karla Pantůčka kvalitní fyzická příprava, která bude proložena i dvěma přáteláky – Hejnice a Jenišovice. Tak si to borci “užijte”! 😁💛💙