Áčko uspělo i na hřišti prvních Doks a přes zimu se tak drží na druhém místě!

Góly: 26′ a 64′ Mazánek M., 33′ Kutílek P., 66′ Dobrovodský R., 68′ Bednář J.

ČK: 0

Diváků: 80

Rozhodčí: Kadlec Václav – Šmíd Miroslav, Plátková Andrea

Delegát: Skalický Aleš

Poslední kolo nabídlo souboj dvou nejlepších mužstev soutěže, přičemž jsme na vedoucí Doksy ztráceli 5 bodů.

Soupeři patřila první dvacetiminutovka, když si Doksy vytvořili velký počet šancí, které ale končily na rukavicích Lukáše Vykoukala nebo byly zblokované naší obranou. Jednou dokonce zazvonilo i břevno. Na lepší časy se začalo blýskat ve 26.minutě, když se prosadil náš kapitán MILAN MAZÁNEK střelou z 20ti metrů. A za malou chvíli bylo ještě veseleji. Ve 33.minutě zakroutil svůj přímý kop Pavel Kutílek na vzdálenější tyč a my tak šli do kabin s vedením 0:2!

Po změně stran se Doksy vrhli dopředu a otevíraly se jim vzadu vrátka pro brejky. Naše obrana v čele s Lukášem Vykoukalem odváděla stále skvělou práci a Doksy si s námi nemohli poradit. A tak jsme zápas zlomili my. Za neuvěřitelné čtyři minuty jsme nasázeli soupeři tři góly a bylo po zápase. Nejprve Honza Bednář vyslal skvěle načasovanou přihrávkou do úniku MILANA MAZÁNKA a ten si připsal svůj druhý zásah v zápase. O dvě minuty později v 66.minutě vybagovala trojice našich hráčů jmenovitě Milan Plesar, Honza Bednář a Radek Dobrovodský domácí obranu a právě RADEK DOBROVODSKÝ přidal střelou zblízka další gól. A do třetice se dočkal i asistent dvou branek HONZA BEDNÁŘ. Tomu oplatil gólovou přihrávku Radek Dobrovodský a Honza zatloukl poslední hřebíček do rakve. Doksy ještě v úplném závěru snížili tečovanou střelou na 1:5, ale to nic nemění na skvělém výsledku!

Tímto posledním zápasem jsme se udrželi na skvělém dosavadním druhém místě a náskok vedoucích Doks se tak zúžil na pouhé dva body. Všem fanouškům, kteří nám drželi palce moc děkujeme. Zároveň jsme po zápase toto druhé místo oslavili, protože se na hřišti ve Višňové konala rozlučka s podzimní části. Tak zase na jaře!! 👏💛💙