ŽK: Michálek O., Zita P.

ČK: 0

Diváků: 70

Rozhodčí: Karlík Jiří

Béčko se v neděli na domácím hřišti utkalo s vedoucím Hrádkem a tak se očekával vyrovnaný duel, protože právě naše béčko dýchá Hrádku na záda z druhého místa. Zápas otevřel šancí Ondra Michálek, ale jeho střela se bohužel nevešla mezi tři tyče. Další šanci měl navrátilec Darek Rücker, který se vrátil z působení ve Vísce a odbyl si svoji domácí premiéru. Ani on ale nadvakrát neprostřelil hradbu těl před bránou. A když nevyužil svůj pokus ani Patrik Zita svou slabší pravou, přišel trest. Po zaváhání v obraně trestal Hrádek a bylo to 0:1. Poté byla znát na domácích kopačkách nervozita, která se přenesla i do druhé půle. Většinu zápasu se ale dopředu tlačilo více naše mužstvo, ale Hrádek hrozil z brejků. Velkou šanci spálil 20 minut před koncem Petr Labský. Ten v nájezdu nevyzrál na hostujícího gólmana. Když už to vypadalo že se našim borcům nepovede vstřelit toužená branka, přišlo z ničeho nic vyrovnání. ONDRA MICHÁLEK vzal míč za velkým vápnem a lobem z velké dálky překvapil jak diváky, tak i hostujícího gólmana. Ten na míč nedosáhl a byla z toho kuriózní branka. Zápas se potom snažila obě mužstva strhnout na svou stranu, ale ke změně skóre už nedošlo.

Další zápas odehraje naše béčko v Bílém Kostele v neděli už od 14:30.