Áčko podruhé v sezóně prohrálo, z Chrastavy odjelo bez bodů

ČK: 0

Diváků: 200

Rozhodčí: Provazník Adam – Zitko Josef, Stupka Josef

Delegát: Poppr Zbyněk

Bohužel z Chrastavy odjíždíme s prázdnou. Do tohoto zápasu jsme zkusili jít s novou formací na jednoho útočníka. První dvacetiminutovka ale ukázala, že nám to příliš nesedělo a nemělo to takový účinek jaký jsme očekávali. Do vápna soupeře jsme se dostávali po brejkách a nejvíc nebezpečí od nás pro domácí hrozilo ze standartních situací. Ty bohužel i když byly dobře kopnuté si nenašli naše hlavy. Na druhé straně kvalitní centry připravoval exligový Štajner. Domácím to ale ve 25.minutě. Centr z pravé strany doputoval až na zadní tyč, kde míč trefil překvapeného domácího útočníka a od jeho stehna se odrazil do naší odkryté branky. Po této brance jsme přeskupili řady a hráli jsme již na dva útočníky. Do konce poločasu měl na kopačce vyrovnání Radek Dobrovodský, ale bohužel svou šanci neproměnil.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s jasným cílem vyrovnat. Hned první příležitost měl k tomu Pepa Kepr, ale bohužel jeho hlava mířila vedle. Najednou to šlo a přicházeli šance. Další měl Marek Žežulka, který získal míč v rohu velkého vápna ale svůj projektil vyslal nad bránu. Asi největší šanci měl Petr Soukup, který si našel centr na zadní tyči, ale bohužel ani on nezamířil hlavou přesně. V 67.minutě jsme se ale dočkali. Střídající ONDRA MICHÁLEK se po narážečce s Milanem Mazánkem uvolnil ve vápně a po kličce golmanovi uklízel do prázdné, 1:1! Bohužel se ale stalo to, co se stát nemělo. Soupeř za necelých deset minut po našem nedorozumění dal na 2:1 a to nás psychicky položilo. Po této brance jsme vrhli všechny síly dopředu, ale bohužel se nám už nepovedlo vyrovnat. Bod byl však blízko, v posledních minutách si totiž ve skrumáži našel míč opět Petr Soukup, bohužel svůj pokus namířil nad a my se tak musíme smířit s druhou porážkou v této sezóně.

Díky zaváhání Mšena v domácím zápase s Frýdlantem se však stále držíme na druhém místě, ale za námi už začíná být docela horko. Na rozdíl jednoho bodu nás stáhl exdivizní Turnov, kterého také vyzveme v sobotním domácím zápase. Nebereme nic jiného než tři body! Před domácíma fanouškama chceme totiž vítězit a také si chceme na zimní přestávku udržet krásné umístění. Takže jedeme dál! 💛💙