Góly: 10′ Bednář J., 57′ a 88′ Žežulka M.

ŽK: 0

ČK: 0

Diváků: 60

Béčko přijelo vlivem pracovních povinností některých hráčů v okleštěné sestavě, plné mladé krve. Jak se nakonec ukázalo, vůbec to nebylo na škodu. Už v 10. minutě si našel balón za vápnem HONZA BEDNÁŘ a poslal svůj volej nechytatelně k tyči. Hra byla vyrovnaná, ale přecijenom byli naši borci více na míči. Po poločase už ale naše béčko navýšilo skóre. V 57. minutě utekl domácí obraně MAREK ŽEŽULKA a svůj nájezd proměnil v dvoubrankové vedení. I domácí měli své šance, jenže narazili na dobře chytajího Vláďu Závůrku. Nakonec trestala díru v obraně zase naše ofenziva. Honza Bednář vyslal do několikátého nájezdu MARKA ŽEŽULKU a ten zvýšil na konečných 0:3. Trenérskou taktovku převzal pro tento zápas Josef Kepr ml. a nešetřil chválou hlavně na mladé kluky. Trenérský debut tedy zvládl a my celému týmu gratulujeme! 👏