ČK: 0

Diváků: 122

Rozhodčí: Bahník Martin – Paulus Petr, Martínek Lukáš

Delegát: Mazánek Karel

Ani tentokrát jsme nedokázali Hrádek porazit a musíme brát bod. Zápas byl podobný tomu předchozímu doma s Brodem, v prvním poločase se hostující obrana často zatahovala až ke svému vápnu a my tak museli vymýšlet, kudy se dostat do šance. Hostující Hrádek hrál na brejky a dal nám tak ochutnat vlastní medicínu, kterou také aplikujeme ve venkovních zápasem. Bohužel se ale první prosadili právě hosté. Po nečekaně dlouhém autu míč přelétl všechny hráče včetně našeho gólmana na přední tyči a našel si hlavu hostujícího Holečka. My tak od 13. minuty prohrávali 0:1. Dlouho jsme si nemohli vytvořit vyloženou šanci, tak se na nás muselo usmát štěstí ze standartky. Ve 34. minutě si po rohu Pavla Kutílka a teči Milana Mazánka dopravil míč do vlastní branky sám hostující hráč, 1:1. S tímto stavem se šlo i do šaten.

V druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil. Hosté už nebyli tak zatáhnutí, ale přesto první desetiminutovka nenabídla žádnou velkou šanci. Až v 59. minutě se prosadil křižnou střelou Grepl a my tak znovu prohrávali. Tentokrát byla odpověď rychlá. Po přihrávce Milana Mazánka si v 62. minutě našel míč ve vápně MILAN PLESAR, navedl si ho na pravou nohu a propálil brankáře přízemní střelou. Závěrečná půlhodinka se ale nesla v podobném duchu jako celý zápas. Hra byla hodně o soubojích ve středu hřiště a po nakopávaných balónech bylo k vidění hodně hlavičkových soubojů a byl to spíše boj než fotbal. Po konečném hvizdu tak musíme říct, že remíza je určitě spravedlivá na obě strany.

Sice nebyla výhra, ale stále držíme domácí neporazitelnost a druhé místo v tabulce! Naši borci proti sobě měli bojovný a tvrdý tým, takže remízu nebereme jako velké zklamání, i když chceme před domácíma fanouškama vyhrávat. Tímto všem divákům děkujeme za návštěvu! 👏