Pozvánka na víkend!

A mužstvo bude chtít potvrdit formu z posledních kol v domácím zápase s Hrádkem nad Nisou. Vzájemná bilance z předchozích sezón pro nás ale nevypadá dobře. Z posledních čtyřech zápasů jsme s tímto soupeřem vyválčili pouze bod, naposledy jsme se radovali z výhry na jaře roku 2017. V právě probíhající sezóně nás však dělí deset bodů, takže favorit dle tabulky je jasný. Hrádek ale kvalitu určitě má, takže budeme mít doma co dělat, pokud chceme opět zvítězit. Tento víkend už bude náš hrácí den již tradičně v neděli. 

B mužstvo cestuje za Ještěd do Osečné. Osečná se po pádu z krajských soutěži až do 3. třídy vrátila opět do okresu. Za devět zápasů nasbírala deset bodů a drží se na 11. místě. Doma ale prohrála pouze s vedoucím Hrádkem B, takže opět žádný lehký úkol. 

Dorost by si už přál opět poznat pocit výhry po tří zápasovém půstu. Soupeř je na to ideální, doma Cvikov, který se krčí na předposledním místě. 

Starší žáci budou chtít navázat na své výhry a tentokrát vyzvou doma Mšeno, tedy tým z poloviny tabulky. Namlsaní diváci tedy budou očekávat opět tři body.

Mladší žáci zajíždí na půdu MFK Podještědí. Čeká se vyrovnaný duel, protože týmy mají stejně bodů. Naši kluci mají ale lepší skóre, takže při remíze by si svého soupeře udrželi pod sebou. 

Hodně štěstí! ✊